Olsztyńska Strona Rowerowa
http://www.rowery.olsztyn.pl/forum/?g=48

Cmentarze
Katarzyna Samsel <neko at o2 dot pl> :: 2004-03-07 09:34:21

Byłabym bardzo wdzięczna, za podanie literatury wykorzystanej przez autora przy opisywaniu cmentarzy z okresu I wojny światowej.
powrót

Re: Cmentarze
bogdan <zzagiel at poczta dot onet dot pl> :: 2005-02-27 18:11:16

Przez przypadek zobaczyłem ,że potrzebujesz literatury na temat cmentarzy z okresu I woj. światowej .Swego czasu szukałem takiej literatury ale jest dosyć ciężko coś znależć ale znalazłem jedno wydanie dosyć interesujące jest to książka "Cmentarze wojenne z okresu I wojny światowej w województwie olsztyńskim" oprac. Wiktor Knercer http://www.kobidz.home.pl/index.php?pageid=81 -tę książkę znajdziesz tu.Ponadto wiem ,że jest jeszcze jedna książka nawiązująca do tematu cmentarzy z okresu I woj. światowej wydana jako informator turystyczny :
Gałązka J., 1992: Cmentarze wojenne z okresu pierwszej wojny światowej w województwie suwalskim. Informator turystyczny. Suwałki
ale nie mogę tego zdobyć. Poza tym wiele informacji dowiesz sie z lokalnych informatorów np. "Olsztynek i okolice".W internecie jest zbyt mało na ten temat w jez. polskim. Jest parę stron niemieckich (ale ja mam z tym problem). Powodzenia
- Bogdan
powrót

Re: Cmentarze
MacieG <macieg at rowery dot olsztyn dot pl> :: 2005-03-09 15:35:53

Ja mam xero: "Cmentarze wojenne z okresu pierwszej wojny światowej w województwie suwalskim. Informator turystyczny. Suwałki"
Skontaktuj się ze mną to się dogadamy ;-)
powrót

Re: Cmentarze
bogdan <zzagiel at poczta dot onet dot pl> :: 2005-03-11 15:00:06

Witam.
Wysłałem do Ciebie (MacieG)już dwa e-mail czekam na odpowiedż .
- Bogdan
powrót