Olsztyńska Strona Rowerowa
http://www.rowery.olsztyn.pl/forum/?g=90

kilometraż
Jerzy Leśniak <Jerzy dot Lesniak at emsa dot pl> :: 2006-07-10 12:47:46

Szanowny Kolego,
Podany przy opisie trasy Piotrków Trybunalski-Sulejów-Tomaszów Maz. kilometraż (66km)jest informacją błędną.
Taki kilometraż odpowiada trasie pokazanej na mapie, czyli dookoła Zalewu Sulejowskiego.
8-9.07 przejechałem trasę z Piotrkowa do Skierniewic- Rawka,przez Sulejów,Zarzęcin dalej asfalcikami do Smardzewic dalej do Spały(od Ciebłowic nowy świeży asfalcik trasa piękna)
od Spały przez Konewkę (zaczynają zagodpodarowywać bunkry) przez nieoznakowany ale łatwy w orientacji komleks lasów spalskich do Rawy Mazowieckiej.Drogi w lasach spalskich utwardzone brak piachu.
powrót

Re: kilometraż
Piotr <news at rowery dot olsztyn dot pl> :: 2006-07-10 18:48:44

Fakt. Dystans jest trochę zawyżony... Jechałem wtedy z Piotrkowa do Łodzi ale wart opisu był jedynie fragment trasy w okolicy Zalewu Sulejowskiego. Podliczę jeszcze raz kilometry - na szczęście mam tracklog GPS z trasy.

W ogóle okolice Tomaszowa są bardzo sympatyczne i były celem wielu moich wyjazdów rozwerowych. Bardzo przyjemna była również trasa brzegiem Pilicy (przecjechałem na raty odcinek od Przedborza do Nowego Miasta nad Pilicą). Tylko jakoś nie mogę zabrać się za opublikowanie zdjęć i opisów...
powrót

Re: kilometraż
Piotr <news at rowery dot olsztyn dot pl> :: 2006-07-14 19:11:49

Podliczyłem kilometry z tracklogu GPS; Dystans wyniósł ~ 56km (od Piotrkowa Trybunalskiego do Tomaszowa Mazowieckiego; trasa jak na mapce)
powrót