Forum Dyskusyjne Olsztyńskiej Strony Rowerowej.

forum :: Cmentarze pól bitewnych cz.2 :: Cmentarze

Cmentarze
Katarzyna Samsel :: 2004-03-07 09:34:21 :: odpowiedź :: drukuj :: do góry

Byłabym bardzo wdzięczna, za podanie literatury wykorzystanej przez autora przy opisywaniu cmentarzy z okresu I wojny światowej.



Re: Cmentarze
bogdan :: 2005-02-27 18:11:16 :: odpowiedź :: drukuj :: do góry

Przez przypadek zobaczyłem ,że potrzebujesz literatury na temat cmentarzy z okresu I woj. światowej .Swego czasu szukałem takiej literatury ale jest dosyć ciężko coś znależć ale znalazłem jedno wydanie dosyć interesujące jest to książka "Cmentarze wojenne z okresu I wojny światowej w województwie olsztyńskim" oprac. Wiktor Knercer http://www.kobidz.home.pl/index.php?pageid=81 -tę książkę znajdziesz tu.Ponadto wiem ,że jest jeszcze jedna książka nawiązująca do tematu cmentarzy z okresu I woj. światowej wydana jako informator turystyczny :
Gałązka J., 1992: Cmentarze wojenne z okresu pierwszej wojny światowej w województwie suwalskim. Informator turystyczny. Suwałki
ale nie mogę tego zdobyć. Poza tym wiele informacji dowiesz sie z lokalnych informatorów np. "Olsztynek i okolice".W internecie jest zbyt mało na ten temat w jez. polskim. Jest parę stron niemieckich (ale ja mam z tym problem). Powodzenia
- Bogdan



Re: Cmentarze
MacieG :: 2005-03-09 15:35:53 :: odpowiedź :: drukuj :: do góry

Ja mam xero: "Cmentarze wojenne z okresu pierwszej wojny światowej w województwie suwalskim. Informator turystyczny. Suwałki"
Skontaktuj się ze mną to się dogadamy ;-)



Re: Cmentarze
bogdan :: 2005-03-11 15:00:06 :: odpowiedź :: drukuj :: do góry

Witam.
Wysłałem do Ciebie (MacieG)już dwa e-mail czekam na odpowiedż .
- Bogdan


informacje
trasy rowerowe
rower i okolice
agroturystyka
pogoda
forum
ciekawe linki
wyszukiwarka

galerie zdjęć
Olsztyn :: ulice

o nas
kontakt
wiki
nasi sponsorzy
statystyki
firefox



Zapraszamy do oddania głosu w poniższej ankiecie... Tym razem pytanie brzmi:
Co robisz na co dzień?
Uczę się w podstawówce
Uczę się w gimnazjum
Uczę się w liceum/szkole ponadgimnazjalnej
Studiuję kierunek związany z turystyką
Studiuję inny kierunek
Pracuję w branży turystycznej
Pracuję w innej branży
Prowadzę własną firmę
Jestem bezrobotny
Jestem na emeryturze
pokaż wyniki

2024-03-28, 88 dzień roku, imieniny Anieli, Gedeona, Krzesisława, Malkolma, Sykstusa
2001-2003 copyright © www.rowery.olsztyn.pl
serwis uruchomiony na serwerze firmy Yupo.pl