Forum Dyskusyjne Olsztyńskiej Strony Rowerowej.

forum :: Grunwald - Tannenberg :: kilometraż

kilometraż
Jerzy Leśniak :: 2006-07-10 20:45:32 :: odpowiedź :: drukuj :: do góry

Często zaglądam na olsztyńską stronę rowerową czytając interesujące opisy wycieczek. Brakuje mi w opisach podanego rozbicia kilometrażu na odcinki, co przy planowaniu wycieczki ma istotne znaczenie szczególnie gdy zabieramy dzieci.
Na 15.07 wybieram się na Grunwald. Startujemy w Olsztynku i zielonym szlakiem na Grunwald. Powrót planujemy niebieskim do Waplewa i dalej przez Nadrowo, Swaderki, Orzechowo dalej drogą wzdłuż j. Łańskiego do Gągławek gdzie mam kwaterę lub powrót z Grunwaldu na Nidzicę i pociągiem do Olsztyna skąd na rowerach do Gągławek.
Poszukuję informacji na temat przejezdności niebieskiego szlaku Grunwald Waplewo, czy nie ma piachu
Będę wdzięczny za ewentualną informację
Pozdrawiam
Jerzy Wojciech L.



Re: kilometraż
Piotr :: 2006-07-10 21:05:56 :: odpowiedź :: drukuj :: do góry

W zeszłym roku jechałem niebieskim szlakiem na odcinku Browiny-Waplewo. Znaczki były wyraźne a trasa przejezdna (trochę piachu jest tuż za Browinami i za Sitnem). Nie wiem jak wygląda szlak w okolicy Łogdowa - za każdym razem się tam gubię ;-)

Niebieski szlak wydaje mi się łatwiejszy od zielonego, który kluczy obok, pod i na nasypie dawnej linii kolejowej. Godna polecenia jest też trasa Olsztynek-Lichtajny-Drwęck - Pacółtówko-Pacółtowo-Stębark ale nieco trudna (szczególne odcinek Drwęck-Pacółtówko)

Zobacz także
http://www.rowery.olsztyn.pl/forum/?g=42&m=659



Re: kilometraż
Piotr :: 2006-07-10 21:25:58 :: odpowiedź :: drukuj :: do góry

Z innych ciekawostek to polecam udać się na Kopiec Jagiełły (przy niebieskim szlaku) skąd można podziwiać korki samochodowe na drogach w kierunku Łogdowa i Pawłowa ;-)


informacje
trasy rowerowe
rower i okolice
agroturystyka
pogoda
forum
ciekawe linki
wyszukiwarka

galerie zdjęć
Olsztyn :: ulice

o nas
kontakt
wiki
nasi sponsorzy
statystyki
firefox



Zapraszamy do oddania głosu w poniższej ankiecie... Tym razem pytanie brzmi:
Co robisz na co dzień?
Uczę się w podstawówce
Uczę się w gimnazjum
Uczę się w liceum/szkole ponadgimnazjalnej
Studiuję kierunek związany z turystyką
Studiuję inny kierunek
Pracuję w branży turystycznej
Pracuję w innej branży
Prowadzę własną firmę
Jestem bezrobotny
Jestem na emeryturze
pokaż wyniki

2024-03-28, 88 dzień roku, imieniny Anieli, Gedeona, Krzesisława, Malkolma, Sykstusa
2001-2003 copyright © www.rowery.olsztyn.pl
serwis uruchomiony na serwerze firmy Yupo.pl