Śladami Pana Samochodzika czyli dookoła Jezioraka cz.1
Iława - ratusz. Makowo - pierwszy z serii pięknych widoków na Jeziorak. Strażacka przygoda w lesie. Rowery też były z nas dumne.
Widok z mostu na Zatokę Kraga. Kanał łaczący Zatokę Kraga z Jeziorem Dauby. Mozgowo - most na Kanale Iławskim łaczącym Jeziorak z Ostródą i Elblągiem. Kanał Iławski łaczący Jeziorak z Ostródą i Elblągiem.
Karnity - pałac neogotycki z XIX w. Karnity - gdzie Pan Samochodzik wspinał się po pałacowym gzymsie i gdzie nastąpiło porwanie gwiazdy filmowej. Kanał Iławski przechodzący przez jezioro Karnickie. Kanał Iławski - widoczne lustro wody jeziora Karnickiego niższe o 2 metry od poziomu wody kanału.
Kanał Iławski między Miłomłynem a Jeziorakiem został oddany do użytku w 1872 r. Boreczno - kościół gotycki z 1330 r. Boreczno - tu lepiej trzymać się za portfel. Jak nam zdradzili miejscowi - chodzi o ceny w sklepie. Jeziorak - widok z Bukowca na wyspę Łąkową.
Wyspa Bukowiec - jedna z wielu na Jezioraku. Wyspa Bukowiec - widok na wyspy Gierczak. Wyspa Lipowy Ostrów - widok z Bukowca. Darek też długo lustrował jezioro przez lornetkę.
Bukowiec - objeżdżamy wyspę dookoła. Siemiany - widok z Bukowca. Jeziorak - widok z wyspy Bukowiec. Grobla prowadząca na wyspę Bukowiec.

następne zdjęcia

wieści
trasy rowerowe
rower i okolice
agroturystyka
pogoda
forum
ciekawe linki
wyszukiwarka

miejsca
galerie zdjęć
Olsztyn :: ulice

o nas
kontakt
współpraca
nasi sponsorzy
statystyki
firefoxZapraszamy do oddania głosu w poniższej ankiecie... Tym razem pytanie brzmi:
W jakis sposób najczęściej rozpoczynasz dalszą trasę?
trasę? nie ruszam się z domu
wsiadam na rower i jadę
rower zabieram do pociągu i jadę
jak się uda to upycham rower do pks
rower +samochód to jest to
szukam wypożyczalni rowerów po dotarciu na miejsce
pokaż wyniki

2020-09-22, 266 dzień roku, imieniny Maurycego, Tomasza
2001-2003 copyright © www.rowery.olsztyn.pl
serwis uruchomiony na serwerze firmy Yupo.pl