Forum Dyskusyjne Olsztyńskiej Strony Rowerowej.

forum :: Zalew Sulejowski :: kilometraż

kilometraż
Jerzy Leśniak :: 2006-07-10 12:47:46 :: odpowiedź :: drukuj :: do góry

Szanowny Kolego,
Podany przy opisie trasy Piotrków Trybunalski-Sulejów-Tomaszów Maz. kilometraż (66km)jest informacją błędną.
Taki kilometraż odpowiada trasie pokazanej na mapie, czyli dookoła Zalewu Sulejowskiego.
8-9.07 przejechałem trasę z Piotrkowa do Skierniewic- Rawka,przez Sulejów,Zarzęcin dalej asfalcikami do Smardzewic dalej do Spały(od Ciebłowic nowy świeży asfalcik trasa piękna)
od Spały przez Konewkę (zaczynają zagodpodarowywać bunkry) przez nieoznakowany ale łatwy w orientacji komleks lasów spalskich do Rawy Mazowieckiej.Drogi w lasach spalskich utwardzone brak piachu.



Re: kilometraż
Piotr :: 2006-07-10 18:48:44 :: odpowiedź :: drukuj :: do góry

Fakt. Dystans jest trochę zawyżony... Jechałem wtedy z Piotrkowa do Łodzi ale wart opisu był jedynie fragment trasy w okolicy Zalewu Sulejowskiego. Podliczę jeszcze raz kilometry - na szczęście mam tracklog GPS z trasy.

W ogóle okolice Tomaszowa są bardzo sympatyczne i były celem wielu moich wyjazdów rozwerowych. Bardzo przyjemna była również trasa brzegiem Pilicy (przecjechałem na raty odcinek od Przedborza do Nowego Miasta nad Pilicą). Tylko jakoś nie mogę zabrać się za opublikowanie zdjęć i opisów...



Re: kilometraż
Piotr :: 2006-07-14 19:11:49 :: odpowiedź :: drukuj :: do góry

Podliczyłem kilometry z tracklogu GPS; Dystans wyniósł ~ 56km (od Piotrkowa Trybunalskiego do Tomaszowa Mazowieckiego; trasa jak na mapce)


informacje
trasy rowerowe
rower i okolice
agroturystyka
pogoda
forum
ciekawe linki
wyszukiwarka

galerie zdjęć
Olsztyn :: ulice

o nas
kontakt
wiki
nasi sponsorzy
statystyki
firefox



Zapraszamy do oddania głosu w poniższej ankiecie... Tym razem pytanie brzmi:
Co robisz na co dzień?
Uczę się w podstawówce
Uczę się w gimnazjum
Uczę się w liceum/szkole ponadgimnazjalnej
Studiuję kierunek związany z turystyką
Studiuję inny kierunek
Pracuję w branży turystycznej
Pracuję w innej branży
Prowadzę własną firmę
Jestem bezrobotny
Jestem na emeryturze
pokaż wyniki

2024-03-28, 88 dzień roku, imieniny Anieli, Gedeona, Krzesisława, Malkolma, Sykstusa
2001-2003 copyright © www.rowery.olsztyn.pl
serwis uruchomiony na serwerze firmy Yupo.pl